...

Rezerwacje

Zarezerwuj Swoją Sesję Online!

Cieszymy się, że jesteś z nami! Nasze nowoczesne studio nagraniowe umożliwia Ci teraz łatwą i szybką rezerwację swojej sesji online. Nasza platforma umożliwia szybką i intuicyjną rezerwację online w zaledwie kilku krokach. Wybierz termin, który Ci odpowiada, i gotowe!

Jak Zarezerwować Sesję?

  1. Wybierz jedną z opcji, w zależności kiedy chcesz do nas przyjść: Sesja Nagraniowa (pon-pt) lub Sesja Nagraniowa Weekend
  2. Wybierz Usługę: Sesja Nagraniowa (pon-pt) lub Sesja Voucher lub Lekcja Wokalna lub na Instrumencie muz. (45 min.), wybierz na ile godzin chcesz rezerwować studio oraz kliknij w „ZAREZERWUJ”
  3. Sprawdź Dostępność: Wybierz datę i godzinę, aby sprawdzić aktualną dostępność miejsc. Nasz system pokaże Ci dostępne opcje dostosowane do Twoich preferencji. Wyświetlą się tylko wolne dni i godziny.
  4. Dokonaj Rezerwacji: Po znalezieniu idealnego terminu, przejdź do kroku rezerwacji. Podaj niezbędne informacje, zatwierdź rezerwację i gotowe! Otrzymasz potwierdzenie na podany adres e-mail oraz otrzymasz SMS. UWAGA! Tylko wpłata zadatku gwarantuje rezerwacje sesji! (z wyjątkiem sesji Voucher i Lekcji wokalnej)
  5. Przygotuj się do Nagrywania: Przyjdź do naszego studia z gotowym pomysłem lub pozwól, aby nasz zespół pomógł Ci w realizacji Twojej wizji. Czekamy na Ciebie z otwartymi drzwiami do kreatywnego świata nagrywania!

Numer konta do wpłat za inne nasze usługi

JM Records

69109023980000000136342025

Shopping Cart
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.