Nasze studio nagrań

Profesjonalnie zaadaptowane akustycznie oraz odizolowane od siebie pomieszczenia studia nagrań JM Records ze zmienną akustyką (ang. ambience) w których uzyskujemy bardzo dobrej jakości nagrania.
Dysponujemy trzema pomieszczeniami w części studyjnej, reżyserką oraz garderobą i małym zapleczem kuchennym

Studio (RecRoom) o wielkości 60m2 pomieści każdy zespół, chór itp. Realizowane są w nim też teledyski oraz sesje zdjęciowe.

Studio Sala Kinowa to pomieszczenie o wielkości 20m2 gdzie w przypadku nagrań „na setkę” (live) nagrywa się pozostałe instrumenty jak np. Gitary kiedy zachodzi potrzeba odseparowania muzyków
grających na raz. Odbywają się tu także projekcje teledysków.

Kabina Lektorska profesjonalnie zaadaptowana akustycznie po to aby można było nagrać lektorów czy wokalistów.

Reżyserka jest sercem całego studia, to pomieszczenie odsłuchowe odpowiednio zaadaptowane akustycznie, gdzie odbywa się rejestracja wielośladowa oraz obróbka dźwiękowa.

Garderoba to miejsce gdzie profesjonalni wizażyści przygotują Cię do teledysku lub sesji zdjęciowej na Twoją płytę.

Na wyposażeniu studia są też mikrofony dynamiczne oraz pojemnościowe uznanych światowych marek takie jak:

Nasi realizatorzy to ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem studyjnym oraz scenicznym. Pomożemy jak i doradzimy podczas nagrań tak aby Twój utwór muzyczny zabrzmiał profesjonalnie. W studio panuje bardzo miła i bezstresowa atmosfera dlatego najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta z efektów naszej pracy.

Po za najwyższej klasy sprzętem studyjnym do dyspozycji naszych klientów są również instrumenty muzyczne takie jak gitary czy instrumenty klawiszowe oraz wzmacniacze takich firm jak:

Studio JM Records to miejsce stworzone dla muzyków, codziennie dbamy o to aby każdy czół się tutaj jak u siebie w domu, podczas sesji nagraniowej panuje tu bezstresowa i wesoła atmosfera.

Zapraszamy do współpracy!